Kırşehir Express Gazetesi

BAĞBAŞI HALKI VEFA ÖRNEĞİ SERGİLEDİ

BAĞBAŞI HALKI VEFA ÖRNEĞİ SERGİLEDİ
27 Mart 2024 - 11:53

BELEDİYE BAŞKANI EKİCİOĞLU’NUN, BAĞBAŞI MAHALLESİ HALKIYLA BULUŞTUĞU MİTİNG YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

26 Mart 2024 Salı günü Bağbaşı Mahallesi Muharrem Ertaş Kültürevi’ndeki İftar programına katılan Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, saat 21.00’da da Bağbaşı Aile Yaşam Merkezi önünde mahalle halkıyla buluşarak 5 yıl boyunca yapmış oldukları çalışmaları anlattı.
CHP Merkez İlçe Başkanı Mustafa Tekin ve milletvekilimiz Metin İlhan ile birlikte mahalle mahalle halkına yapmış oldukları çalışmaları anlatan Başkan Ekicioğlu, Kırşehir Belediyesi olarak tüm mahallelere eşit oranda hizmet verdiklerini ve bundan sonra da hizmet vermeye devam edeceklerini ifade etti.
Bağbaşı Mahallesine yapılan yol, kaldırım, peyzaj düzenlemelerine de değinen Başkan Ekicioğlu, Muharrem Ertaş Kültürevi ve Bağbaşı Aile Yaşam Merkezi’nin de hizmet vermeye başlamasıyla birlikte büyük bir hizmeti hem mahalle halkına hem de Kırşehir’e kazandırmış olduklarının altını çizdi.
Göreve geldiği günden beri ortak akılla Kırşehir’in sorunlarını yerinde tespit ederek hemşehrilerimizle birlikte çözüm ürettiklerini ifade eden Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, bundan sonra da halkla birlikte görüş alış verişinde bulunarak birlikte projeler üreteceklerini söyledi.
Belediyenin zaten yapması gereken asli görevleriyle birlikte, sosyal belediyecilik anlayışının gereği olan plan ve programları bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da yapmaya devam edeceklerini belirten Başkan Ekicioğlu, Kırşehir’i Anadolu’nun ortasında parlayan bir yıldız yaptıklarını ve hayata geçirmiş oldukları projelerle tüm ülkeye örnek bir şehir ve Belediye olduklarının altını çizdi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.