Kırşehir Express Gazetesi

BAŞKAN EKİCİOĞLU, AKPINAR BELEDİYESİ’NİN ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ

BAŞKAN EKİCİOĞLU, AKPINAR BELEDİYESİ’NİN ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ
24 Temmuz 2023 - 11:16

Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Akpınar Belediye Başkanı Şükrü Turgut, Boztepe Belediye Başkanı Hüseyin Takan ve İl Genel Meclisi Üyesi Bayram Altuntaş ile birlikte, Akpınar ilçemizde yapımı devam eden asfalt serimi, kilit parke, park ve çarşı düzenlemelerini yerinde inceleyerek Akpınarlı hemşehrilerimizle görüş alış verişinde bulundu.
21 Temmuz 2023 Cuma günü Boztepe Belediye Başkanı Hüseyin Takan ve İl Genel Meclisi Üyesi Bayram Altuntaş ile birlikte Akpınar Belediye Başkanı Şükrü Turgut’u ziyaret eden Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, ilçede yapımı devam eden çalışmaları da yerinde inceleyerek Akpınarlı hemşehrielrimizle de görüş aşış verişinde bulundu.
Akpınar Belediye Başkanı Şükrü Turgut, “Kırşehir Belediye Başkanımız Sayın Selahattin Ekicioğlu Boztepe Belediye başkanımız Sayın Hüseyin Takan ve İl Genel Meclisi Üyemiz Sayın Bayram Altuntaş ilçemize ziyarette bulundular. Kendileriyle ilçemizde yapımı devam eden asfalt serimi, kilit parke, park ve çarşı düzenlemelerini yerinde görüş alış verişinde bulunduk.” dedi.
Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu da “Akpınar ilçemizdeki asfalt serimi, kilit parke, park ve çarşı düzenlemelerini yerinde inceleyerek Akpınarlı hemşehrilerimizle görüş alış verişinde bulunduk. Biz, Akpınar ve Boztepe Belediye Başkanlarımızla sık sık bir araya gelerek, sosyal belediyecilik anlayışından hareketle gerek ilimizdeki gerekse başka illerimizdeki Belediye Başkanlarımızla ve vatandaşlarımızla istişarelerde bulunmayı önemsiyoruz.
Çağdaş ve modern yaşanabilir ilçeler ve kentler oluşturmak için, ortak akılla yaptığımız ve yapacak olduğumuz çalışmalarda görüş alış verişinde bulunmaya bundan sonra da devam edeceğiz.” İfadelerini kullandı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.