Kırşehir Express Gazetesi

BAŞKAN EKİCİOĞLU, HAFTA SONLARI DA SAHADA

BAŞKAN EKİCİOĞLU, HAFTA SONLARI DA SAHADA
06 Kasım 2023 - 9:10

Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, hafta sonları da dahil, saha ziyaretlerinde bulunarak çalışmaları inceliyor ve vatandaşlarımızın sorunlarını yerinde dinliyor.

Şehrin farklı noktalarındaki çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, “Kırşehir Belediyesi olarak hafta sonu da çalışmaya devam ediyoruz. Göreve geldiğimizde söz verdiğimiz çalışmaları hızlı bir şekilde hayata geçiriyor ve saha çalışmaları sırasında mahallelilerimizle de görüş alış verişinde bulunuyoruz.
İlimizin çok farklı noktalarında sıcak asfalt, sathi kaplama, kaldırım, park ve peyzaj çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor. Biz Kırşehir Belediyesi olarak, daha önceki dönemlerde hizmet almamış olan, yapılaşmanın az olduğu yerlerde de halkımızın beklentileri doğrultusunda çalışmaları hızlı bir şekilde tamamlayarak halkımıza hizmet etmeye devam ediyoruz.
Kırşehir’de yaşayan herkesin Belediye hizmetlerinden eşit oranda faydalanması en büyük amacımız. Göreve geldiğimizde Kırşehir’i ortak akılla yönetmeye söz verdik ve bu sözü yerine getirmek için tüm mahallelerimizde hemşehrilerimizle görüş alış verişlerinde bulunmaya devam ediyoruz.
Kırşehir’i daha modern ve daha yaşanılır bir şehir haline getirmek için, kişi başına düşen yeşil alan oranını daha da arttırmak için, modern ve kaliteli ulaşım ağından tüm mahallelerimizin ve hemşehrilerimizin faydalanması için bundan sonra da çalışmalarımıza ara vermeden devem edeceğiz.” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.