Kırşehir Express Gazetesi

BAŞKAN EKİCİOĞLU SANAYİ SİTESİ ESNAFIYLA BULUŞTU

BAŞKAN EKİCİOĞLU SANAYİ SİTESİ ESNAFIYLA BULUŞTU
23 Haziran 2021 - 20:56

KIRŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI SELAHATTİN EKİCİOĞLU: KILIÇÖZÜ SANAYİ SİTESİ ESNAFIMIZIN SORUNLARI MASA BAŞINDA DEĞİL, YERİNDE YÖNETİM ANLAYIŞIYLA ÇÖZÜLECEK!

Çarşamba günü Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Bahamettin Öztürk, Kırşehir TSO Başkanı Mustafa Yılmaz, Madenî İşler Odası Kırşehir Başkanı Abdurrahman Şahinoğlu ve Marangozlar Odası Başkanı Mustafa Genç’le birlikte Kılıçözü Sanayi Sitesi’nde esnafımızla buluşup inceleme Yapan Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu Kılıçözü Sanayi Sitesi Esnafının çeşitli sorun ve talepleri olduğunu, bunları yerinde dinlemeye gayret gösterdiklerini dile getirdi.

Kırşehir Belediye Başkanı Ekicioğlu, “Kırşehir için hazırlanan ve yaşama geçirmeye çalıştığımız projelerin gerçekleşmesinde Sanayi Esnaflarımızın fikirlerini önemsiyoruz. Onlarla fikir alışverişi yaparak alana yapılacak olan çalışmalara yön vereceğiz.

Katılımcı Belediyecilik anlayışımızla esnaflarımızın sorunları ve taleplerini yerinde dinlemeye gayret gösteriyoruz ve göstermeye de devam edeceğiz. Bundan sonraki süreçlerde de Esnaf ziyaretleri ve toplantılarıyla değerlendirme yaparak onların da beklentileri doğrultusunda projelerimizi hayata geçireceğiz.” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.