Kırşehir Express Gazetesi

ÇUKURÇAYIR’DA ÜST YAPI ÇALIŞMASI BAŞLADI

ÇUKURÇAYIR’DA ÜST YAPI ÇALIŞMASI BAŞLADI
12 Eylül 2022 - 9:03

Başkan Ekicioğlu, Su Arıza Şefliğini ziyaret ederek çalışanların çaylarını içti ve yapılan çalışmalarla ilgili görüş alış verişinde bulundu.

Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, 6 Eylül 2022 Salı günü Su Arıza Şefliği’ni ziyaret ederek çalışanlarımızın çaylarını içti ve yapılan çalışmalarla ilgili görüş alış verişinde bulundu. Birimlerle sürekli bir şekilde buluşarak görüş alış verişinde bulunan Ekicioğlu, şunları ifade etti:
“Biz Kırşehir Belediyesi olarak tüm birimlerimiz ve çalışanlarımızla birlikte Kırşehir halkının daha sağlıklı ve modern bir ortamda yaşaması için yaptığımız planlar ve projeler çerçevesinde çalışmalarımıza devam ediyoruz.
Belediyecilik, sadece sorun çıktığında faaliyete geçen kurumlar değildir. Sosyal Demokrat Belediyecilik anlayışı, bir yerde sorun çıkmadan da o yerle ilgili planlar yaparak projeler üretmeyi gerektirir. Biz de bu kapsamda gerek birimlerimizle gerekse de sahada Kırşehirli hemşehrilerimizle sürekli görüş alış verişinde bulunuyoruz.
Göreve geldiğimizde bir söz verdik ve verdiğimiz sözü yerine getirmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Yıllardır el değmemiş ve girilmemiş mahallelerimize de girerek alt yapı ve üst yapı çalışmalarını da tamamlıyoruz. Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz ay içerisinde değiştirilmemiş olan asbetli boruların değişimini yapmıştık. Bu kapsamda birçok cadde ve sokaktaki yollarımızın da asfalt serimini gerçekleştirdik.
Bizden önceki dönemde hizmet almamış olan birçok mahallemizde de çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor ve en kısa zamanda bitireceğiz. Yıllardır girilmeyen Çukurçayır Mahallesi Cumhuriyet Caddesi ve Şehit Mithat Çolak Caddesi’nde alt yapı çalışmalarını tamamladıktan sonra üst yapı çalışmalarına başladık.
Her şey Kırşehir için ve Kırşehirli hemşehrilerimiz her şeyin en güzelini hak ediyor.”

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.