Kırşehir Express Gazetesi

GRUP MAVİ GRİ’NİN 100. YIL KONSERİ PAZAR GÜNÜ

GRUP MAVİ GRİ’NİN 100. YIL KONSERİ PAZAR GÜNÜ
24 Ekim 2023 - 9:49

Kırşehir Belediyesi, Cumhuriyetimizin 100’üncü Yılı dolayısıyla coşku dolu bir konsere daha imza atıyor

29 Ekim 2023 Pazar günü saat 20.30’da “Cumhuriyet Hepimizin, Konser Hepimizin” sloganıyla ücretsiz düzenlenen konserde Grup Mavi Gri sahne alacak.

Tüm Kırşehirli hemşehrilerimizi Cumhuriyet Bayramı Konseri’ne davet eden Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, şunları ifade etti:
“Hemşehrilerimiz, Kırşehir Belediyesi olarak gerçekleştirdiğimiz konserlere yoğun ilgi gösteriyor. Cacabey Meyda’nında bu dönem yaptığımız konserlerimize gençlerimizin de yoğun ilgi gösterdiklerini görmek bizleri mutlu ediyor ve yaptığımız işlerin ve etkinliklerin de doğruluğuna işaret ediyor.
Her zaman olduğu gibi bu yıl da Cumhuriyet Bayramı’nda Cacabey Meydanı’nda coşkulu bir konsere daha imza atacağız.
Cumhuriyetimizin 100’üncü Yılı programı kapsamında Grup Mavi Gri, 29 Ekim Pazar günü Cacabey Meydanı’nda sevenleriyle buluşacak.
Grup Mavi Gri Konseri öncesi kutlama programımız 18.50’de başlayacak ve saat 19.00’da Cumhuriyetimizin 100. Yılı konulu resim, şiir ve kompozisyon yarışmalarında dereceye girenlere ödülleri verilecek. Kırşehir Belediyesi Halk Dansları Topluluğu, Kırşehir Belediyesi Davul Zurna Ekibi Gösterisi, İrfan Ertaş ve Ekibinin Kaşık Oyunu Gösterisi ile Umut Yoldaş Konserinin ardından saat 20.30’da Grup Mavi Gri sahne alacak.
Cumhuriyetimize gönül vermiş tüm hemşehrilerimi Cumhuriyet Bayramı coşkusuna ortak olmaya davet ediyorum. Cumhuriyet Bayramımız şimdiden hepimize kutlu olsun!”
Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında saat 18.30’da Valilik önünden Kırşehir Kalesi’ne Fener Alayı yürüyüşü gerçekleştirilecek.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.