Kırşehir Express Gazetesi

Kazankaya Mevkii ve Arif Ekici Caddesi yeni görünümüne kavuştu

Kazankaya Mevkii ve Arif Ekici Caddesi yeni görünümüne kavuştu
30 Mayıs 2023 - 15:45

Başkan Ekicioğlu: Söz verdik yapıyoruz; her şey Kırşehir için

Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu’nun “Girilmedik mahalle bırakmayacağız!” sözünden hareketle, alt yapısı gerçekleştirilen birçok noktada sıcak asfalt serimi ve çevre düzenlemesi yapılmaya devam ediliyor. Halkın faydalanabileceği yeşil alanlar da çoğalıyor.
Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu’nun, “Girilmedik mahalle bırakmayacağız!” sözünden hareketle Kırşehir Belediyesi, geçtiğimiz sezon alt yapısını gerçekleştirdiği pek çok noktada sıcak asfalt serimi gerçekleştirdi. Başkanımız Ekicioğlu, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada şunları ifade etti:
“Bugüne kadar yol ve kaldırım yapım çalışması için dokunulmayan pek çok bölgeye el atan Kırşehir Belediyesi, vatandaşların mağduriyetini gidererek rahat ve konforlu bir ulaşım imkanına kavuşması gereken bölgelerdeki çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Biz, Kırşehir halkının her şeyin en iyisine layık olduğunu düşünüyor ve onlardan aldığımız güçle de çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu kapsamda sıcak ve soğuk asfalt serim işlemlerimiz 2023’te daha da arttırılacak. Yaptığımız çalışmalar neticesinde Kazankaya Mevkii ve Arif Ekici Caddesi de yeni görünümüne kavuştu. Kırşehir halkına hayırlı olsun.
Biz Kırşehir Belediyesi olarak alt yapı ile birlikte üst yapı çalışmalarına önem veriyoruz. Yaptığımız çalışmalarda sade yol ve kaldırımla sınırlı kalmıyor, yeşil alanlarımızı da çoğaltarak peyzaj çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Amacımız Kırşehir’i daha modern ve örnek bir şehir kimliğine kavuşturmaktır.”

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.