Kırşehir Express Gazetesi

KESK HEYETİ YARIN KIRŞEHİR’E GELİŞYOR!

KESK HEYETİ YARIN KIRŞEHİR’E GELİŞYOR!
09 Ağustos 2021 - 16:11

Eğitim-Sen Kırşehir Şubesi Başkanı Özdemir Beyhan, KESK Heyetinin 10 Ağustos Salı günü ilimizde olacağını, çeşitli görüşmeler sonunda Saat:15:00’da Basın mensupları ile bir araya geleceğini,  ifade etti. Beyhan, açıklamasında şunları söyledi:

 

“Kamu emekçilerinin 6.TİS görüşmeleri kapsamında Eğitim-Sen Kırşehir Şubesi Başkanı Özdemir Beyhan “3.5 Milyon kamu emekçisi, 2 milyonu aşan kamu emeklisi, aileleri ile birlikte 25 milyon insanı doğrudan etkileyen toplu iş sözleşmesiyle ilgili, KESK’in insanca bir yaşam, demokratik, grevli bir sözleşme teklifi vardır. Bunların yanı sıra, insanca yaşamaya yetecek bir ücret, halktan escort kadıköy yana bir kamu hizmeti, temel gelir güvencesi, güvenceli istihdam, güvenli gelecek, demokratik ve adil bir çalışma yaşamı, gerçek bir toplu pazarlık bu ilkelerden oluşan taleplerimizi kamuoyu ile paylaşacağız

 

İlimize gelecek KESK heyetinde bulunan isimler:

Zeynep KORKMAZ (KESK), Necla KURUL (EĞİTİM-SEN), Eylem KARA EROĞLU ((SES), Neval ARDA (TÜM BEL-SEN), Gazi DÜZ ( TARIM ORKAM- SEN), M. Ali ELÇEK (HABER-SEN).”

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.