Kırşehir Express Gazetesi

İYİ PARTİ İL BAŞKANI GÖÇEN’DEN DEMİRBAŞ’A ZİYARET

İYİ PARTİ İL BAŞKANI GÖÇEN’DEN DEMİRBAŞ’A ZİYARET
02 Kasım 2020 - 15:54

İyi Parti Kırşehir İl Başkanı Müfit Göçen Kırşehir Express gazetesini ziyaret etti

Göçen: Kırşehir’in ve ülkemizin problemleri belli ve yaratılan suni gündemlerle geçiştiriliyor. İnsanlarla görüşüp yetkilileri sorunlara yöneltmemiz gerek. Ciddi geçim sıkıntısı var!

İYİ Parti Kırşehir İl Başkanı Müfit Göçen 2 Kasım 2020 Pazartesi günü Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Kırşehir Express gazetesini ziyaret ederek gazetemiz genel yayın yönetmeni Soner Demirbaş ile görüştü.

Ziyarette gündeme ilişkin açıklamalarda bulunan Göçen İzmir’de yaşanan depremde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet ve yakınlarına da başsağlığı dilerken yaralılara da acil şifalar diledi.

Göçen ziyarette Ermenistan’ın, Azerbaycan’a karşı yaptıklarının da Türk Milleti tarafından asla kabul edilemez olduğunu söyledi. İYİ Parti Genel Merkezinin de yaşanan durum karşısında sessiz kalmadığını aktaran Kırşehir İl Başkanı Göçen, “Yukarı Karabağ, yıllardır Ermenistan’ın işgali altında olmasına rağmen maalesef uluslararası toplum bu konuda sessiz kalmaktadır. 27 yıldır bu kardeşlerimiz yersiz yurtsuz olarak Azerbaycan’da sığıntı hayatı yaşamaktadır. Ermenilerin bölgeyi ele geçirmelerinin ardından özellikle Hocalı’da yaptıkları soykırım da 20. yüzyılda insanlık için bir yüzkarasıdır” dedi.

Ermenistan’ın tahrikleri karşısında Türk halkının sessiz kalmayacağını belirten Göçen, “Ermenistan, yaptığı tahriklerin, tehdit ve saldırıların tepkisiz kalmasından aldığı cesaretle Temmuz ayında Tovuz bölgesinde ve son olarak geçtiğimiz hafta cephe hattındaki köylerde sivil halka alçakça saldırmıştır. Ancak bu saldırılarda gereken karşılığı görmüştür. Bundan ders almayan Ermenistan, emperyalist emellerini gerçekleştirmek için bir kez daha saldırmıştır.

Bu saldırısının daha şiddetle karşılık görmesi karşısında uluslararası kamuoyundan destek beklemiş, ancak bu emeline ulaşamamıştır. Dost ve kardeş ülke Azerbaycan’a Ermenistan’ın yaptığı saldırıyı şiddetle kınıyoruz. Kardeş Azerbaycan halkına ve kahraman ordusuna şehitleri için başsağlığı ve haklı davalarında muzafferiyet diliyoruz. Kafkaslar bölgesinde âdeta bir terör devleti olarak huzur bozan Ermenistan’ı aklını başına devşirmeye ve işgal ettikleri Dağlık Karabağ’dan çekilmeye davet ediyoruz. Tek millet iki devlet düsturuyla her koşulda Azerbaycanlı kardeşlerimizin yanında olduğumuzu; Azerbaycan’ın uluslararası hukuktan kaynaklanan haklarını her platformda koşulsuz desteklediğimizi ve sonuna kadar savunacağımızı ilan ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

İYİ Parti Kırşehir İl Başkanı Müfit Göçen parti olarak her gün sahada olduklarını, Kırşehir halkı ve Kırşehir esnafıyla da sürekli istişarede bulunduklarını dile getirerek sorunların çözümü noktasında parti olarak ellerinden gelen her şeyi yaptıklarını söyledi. Bu noktada Kırşehir basınının da önemine belirten Göçen, Kırşehir Express gazetesinin sorumlu gazetecilik anlayışı çerçevesinde yaptığı yayınları dikkatle takip ettiklerini söyleyerek bundan sonraki yayın hayatında başarılarının devamını diledi.

Kırşehir Express gazetesini ziyaret ederek gazetemiz genel yayın yönetmeni Soner Demirbaş da ziyaretlerinden dolayı İYİ Parti Kırşehir İl Başkanı Müfit Göçen ve Yönetim Kurulu Üyelerineteşekkür etti.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.