Kırşehir Express Gazetesi

Kırşehirli vekilleri ziyaret ettiler

Kırşehirli vekilleri ziyaret ettiler
07 Kasım 2022 - 10:34

Kırşehirliler Vakfı 40 Genç 40 Fikir Sloganıyla TBMM’DE Kırşehirli vekilleri ziyaret etti.

Ankara’da faaliyet gösteren Kırşehirliler Vakfı yönetimi, Kadın ve Gençlik Kolları TBMM’ye ziyaret gerçekleştirdi.
Meclis giriş katında konferans salonunda gerçekleşen söyleşide gençleri misafir eden
Mustafa Kendirli “Her zaman dediğimiz gibi bizlerin tecrübesi, gençlerimizin enerjisi Türkiye’nin güvencesidir. Gençlerimizle bir arada olmak enerjimize enerji katıyor. Kırşehirliler Vakfı heyeti ve gençlik kollarımıza nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum.” Dedi.
Hacı Turan; “Ankara Kırşehirliler Vakfı Yönetimini ve Kırşehirliler Vakfı Gençlik Kolları’nı TBMM’de misafir ettik. Her zaman gençlerimizin yanında olduk olmaya da devam edeceğiz. Ankara Milletvekili olsam da Kırşehir’in gelişmesi, istihdamın artırılması açısından hizmetlerimiz devam etmektedir” dedi.
Arife Polat Düzgün; “Kırşehirliler Vakfı Başkanı Sn. Tuncay Tekay ve yönetimi ile Kırşehirliler Vakfı Gençlik Kollarını TBMM’de misafir ederek değerlendirmelerde bulunduk. Gençlik Kollarında bulunan 14 Tıp öğrencimizle tekrar buluşmak istiyoruz. Ziyaretleri için teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dilerim.” dedi.
Yıldırım Kaya; “Kırşehirliler Vakfı Başkanı Sn. Tuncay Tekay, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Kırşehirliler Vakfı Gençlik Kolları ile TBMM’de buluştuk. Değerli Başkanımıza, vakıf yöneticilerimize ve gençlerimize ziyaretleri için sonsuz teşekkürlerimi sunarım.” Dedi.
Metin İlhan; “Kırşehirliler Vakfı Genel Başkanı Tuncay Tekay, yönetim kurulu üyeler, ve Kırşehirliler Vakfı Gençlik Kollarının TBMM’de ziyarete gelmeleri bizleri mutlu etti. Ziyaretimize gelen gençlerimizin ülke gündemini yakinen takip ettiklerini görmek ve ayrıca her birinin geleceği dair parlak fikirlerini dinlemek şahsımı umutlandırdı ve onurlandırıldı. Kırşehirliler Vakfımıza, gençlerimiz ile bizleri buluşturduğu bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz. Kırşehirli olmak ayrıcalıklıdır, büyük Kırşehir ailemizin bir ferdi olmaktan her zaman onur ve gurur duyuyorum.” dedi.
Kırşehirli vekiller Kırşehirliler Vakfı Gençlik Kolları ile aynı karede birlik beraberlik mesajı verdi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.